Systemy prezentacji to różnego typu konstrukcje służące do przedstawienia informacji reklamowych o firmie, jej produktach lub usługach. To nie tylko różnorodne stojaki banerowe i ścianki reklamowe, ale również stojaki na ulotki lub plakaty, potykacze i gabloty.

mobilne systemy prezentacji

Systemy takie doskonale sprawdzają się podczas różnego typu spotkań konferencyjnych, szkoleniowych i targowych. Podstawowymi zaletami oferowanych przeze mnie systemów są nie tylko atrakcyjny wygląd i spora powierzchnia reklamowa, ale także łatwość montażu. Nie bez znaczenia są także niewielka waga i gabaryty złożonej konstrukcji. Z łatwością można je transportować i w krótkim czasie samodzielnie przygotować do ekspozycji. Najpopularniejsze, głównie z uwagi na niski koszt produkcji, są niewątpliwe roll upy, L-banery i X-banery, ścianki banerowe. Wykonuję je w wielu różnych formatach. Największe tego typu systemy mogą mieć nawet 150cm w podstawie i 200 cm wysokości.

tekstylne ścianki reklamowe

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również tekstylne ścianki reklamowe. Ich konstrukcje wykonane z lekkich, a jednocześnie wytrzymałych profili aluminiowych montowane są na automatyczne zatrzaski. Nie ma więc potrzeby używania jakichkolwiek narzędzi. Grafika natomiast, drukowana na elastycznej tkaninie poliestrowej, przypomina „poszewkę”. Nakłada się ją na konstrukcję i zapina od dołu na zamek.
O atrakcyjności tych systemów decyduje bez wątpienia różnorodność kształtów i wielkości powierzchni reklamowej. Ponadto ekspozycja może być wykonana z jednej lub obu stron konstrukcji.

Ścianki tekstylne są zdecydowanie ładniejsze, trwalsze i łatwiejsze w obsłudze od tradycyjnych ścianek pop up. Używając elementów o różnych kształtach i wielkościach można skomponować unikalne, mobilne i łatwe w montażu stoisko targowe. Co więcej, wymiana grafiki na potrzeby nowej prezentacji jest o wiele tańsza, niż budowa lub wynajęcie stoiska.

outdoor – nośniki reklamowe do ekspozycji plenerowych

W mojej ofercie znajduje się również wiele nośników, które nadają się nie tylko do prezentacji w pomieszczeniach, ale także do ekspozycji plenerowych. Należą do nich m.in. roll upy typu outdoor posiadające wzmocnione konstrukcje i zbiorniki stabilizujące napełniane wodą lub piaskiem. Polecam również szeroki wybór stabilnych stojaków i ścianek banerowych, potykaczy, flag typu winder i namiotów.

systemy owz – otwórz, włóż, zamknij

Na szczególną uwagę zasługują również systemy prezentacji wykonane przy użyciu profili OWZ. Pozwalają one na szybką i łatwą  wymianę grafiki reklamowej. Elegancka forma i prostota obsługi sprawiają, że znajdują one zastosowanie nie tylko jako nośnik reklamowy, ale także informacyjny w biurach, instytucjach i urzędach. Należą do nich różnego typu gabloty, listwy plakatowe, ramy (również podświetlane), stojaki plakatowe i systemy wystawowe z półkami lub kieszeniami na ulotki.

Zapraszam do kontaktu, z przyjemnością przygotuję propozycje dostosowane do potrzeb, czasu i miejsca ekspozycji.

ścianki: banerowe, pop up, tekstylne, roll upy, stojaki banerowe typu: L-baner, x-baner, flagi (windery), potykacze, systemy do wnętrz i na zewnątrz