Druk wielkoformatowy, który w przeważającej mierze stosuje reklama zewnętrzna, wykonuję przy użyciu technologii solventowej, UV i lateksowej. Przy czym, bez wątpienia, najwyższą, fotograficzną jakością odwzorowania obrazu charakteryzuje się ta ostatnia technika druku. Reklama wielkoformatowa to jednak nie tylko banery, billboardy czy siatki mesh, to również szyldy, kasetony, tablice, ścianki reklamowe i roll upy.
Oferuję druk na szerokiej gamie podłoży – tkaninach banerowych, papierze, foliach, tkaninach tekstylnych i  tworzywach sztywnych.

druk wielkoformatowy – skuteczna reklama zewnętrzna

W mojej ofercie są nie tylko standardowe banery laminowane i powlekane, ale również tkaniny odblaskowe, perforowane siatki mesh, czy banery z przekładkami blokującymi światło  tzw. blockout. Wykorzystuję je zarówno do wykonania wielkoformatowej reklamy zewnętrznej, jak również do produkcji systemów prezentacyjnych typu roll up lub stojaków banerowych.

Naklejki wielkoformatowe z folii samoprzylepnych wykonuję zarówno do reklam wewnętrznych np. naklejki ścienne lub podłogowe, jak również do reklam zewnętrznych – na witrynach sklepowych lub samochodach. Wykorzystuję w tym celu folie monomeryczne, polimerowe, wylewane i perforowane tzw. OWV. Oczywiście, w zależności od przeznaczenia i pożądanego czasu ekspozycji, naklejki zabezpieczane są różnego typu laminatami. Zwiększają one bowiem odporność nie tylko na warunki zewnętrzne i promieniowanie UV, ale także uszkodzenia mechaniczne (laminaty podłogowe) czy akty wandalizmu (np. laminat antygraffiti).

Druk wielkoformatowy na papierze wykorzystuję do produkcji billboardów, plakatów i fototapet. Reklamy na billbordach wykonuję na papierze blueback, a plakaty wielkoformatowe na  whiteback’u i papierze fotograficznym.

i efektowna aranżacja wnętrz

Druk fototapet polecam szczególnie na łatwym w aplikacji i utrzymaniu winylu z podkładem flizelinowym. Mogę również wykonać standardowe fototapety papierowe bez warstwy flizelinowej lub na folii samoprzylepnej. Wszystko zależy oczywiście od potrzeb moich klientów.
W zakres druku wielkoformatowego na tekstyliach wchodzi produkcja flag, tekstylnych ścianek reklamowych i stojaków prezentacyjnych. Moja oferta zawiera ponadto wykonanie reprodukcji obrazów na canvasie.

druk UV – trwała i bezpieczna technika druku wielkoformatowego

Druk płaski UV stosuję np. na tworzywach sztywnych typu pcv, dibond lub pleksa. Wykorzystuję go przy produkcji plansz informacyjnych, tablic reklamowych i szyldów, kasetonów i liter blokowych z podświetleniem diodami LED. Jest to technika nieporównywalnie lepsza jakościowo i trwalsza od wykonywanych kiedyś reklam wyklejanych folią. Tusze wykorzystywane w druku UV to ciekłe polimery. Pod wpływem światła ultrafioletowego emitowanego w trakcie procesu, ulegają utwardzeniu przybierając postać trwałego plastiku. Taka reklama nie zmienia swojego wyglądu nawet po kilku latach ekspozycji.
Druk UV stosuję również w przypadku produkcji elementów aranżacji wnętrz, gdyż pozbawiony zapachu, jest bez wątpienia najbardziej przyjazną dla człowieka techniką druku. Stosuję go z powodzeniem na papierze, tapetach, banerach i foliach.

Dla zleceniodawców z terenu całej Polski realizuję montaże reklam na nośnikach wielkoformatowych, oklejanie pojazdów i witryn sklepowych. Jeśli wśród  przedstawionych w tym dziale realizacji nie odnaleźli Państwo poszukiwanych produktów, zapraszam do kontaktu. Oferta wydruków wielkoformatowych, elementów reklamy zewnętrznej lub stojaków reklamowych, które mogę wykonać jest znacznie szersza.

tablice, szyldy, kasetony podświetlane LED, litery przestrzenne, pylony, totemy 

– druk płaski UV na tworzywach sztywnych (pcv, dibon, pleksi), tablice grawerowane laserowo, kasetony, litery przestrzenne i pylony (frezowanie, druk na backlight, oklejanie foliami monomerycznymi, polimerowymi, krótko- i długookresowymi, laminowanie, oświetlenie LED)

oklejanie witryn, reklama na samochodach, naklejki ścienne i podłogowe, fototapety

– folie OWV, odblaskowe, szronione (mrożone), folie ploterowe długookresowe

banery (laminowane, powlekane i odblaskowe), siatki wielkoformatowe, billboardy i plakaty wielkoformatowe

– projekt, produkcja (druk solventowy, UV, lateksowy) i montaż