Dzień dobry!
Nazywam się Anna Karczmarz, a promotor – agencja reklamy w Wałbrzychu – to moje „dziecko”.

kim jestem?

Zawodowo jestem grafikiem, pr-owcem, marketingowcem i copywriterem. Prywatnie  zodiakalną wagą, poszukującą harmonii w sobie i otaczającym świecie. Pasjonuje mnie rysunek i malarstwo, książki, jazz i blues oraz wędrówki górskie. Moimi mocnymi stronami są bez wątpienia kreatywność, lekkość pióra, rzetelność, cierpliwość i optymizm.
Reklamą i marketingiem zajmuję się od 1996r. W 2002 r. narodził się pomysł stworzenia własnej firmy reklamowej i już 1 kwietnia, w prima aprilis, powstała nowa agencja reklamy w Wałbrzychu.

co oferuje promotor?

Ogólnie rzecz biorąc – kompleksową obsługę reklamową firm. Moją ofertę tworzy szereg działań mających na celu jak najlepsze zaspokojenie potrzeb w zakresie komunikacji reklamowej. Zajmuję się m.in. tworzeniem kreacji wizerunkowych. Projektuję elementy CI – logo, hasła i teksty reklamowe czy systemy identyfikacji wizualnej. Tworzę materiały poligraficzne, elementy reklamy zewnętrznej, projektuję strony internetowe.
W mojej ofercie znajduje się druk offsetowy i cyfrowy w każdym formacie oraz nakładzie. Przedmiotem zamówienia mogą więc być nie tylko wizytówki, ulotki czy foldery, ale również, szyldy, banery, kasetony reklamowe i siatki wielkoformatowe. Wykonuję ponadto różnego typu systemy prezentacyjne – ścianki, flagi, stojaki banerowe i popularne roll up’y.

Oferta usług obejmuje zarówno działania projektowe, jak i wykonawczedruk oraz montaż na terenie całej Polski!

dlaczego warto ze mną współpracować?

Każda firma działająca na rynku ma określone potrzeby w zakresie komunikacji i reklamy. Doskonale wiem, jak ważna jest spójność przekazu i konsekwencja w działaniu. Podczas projektowania materiałów reklamowych, biorę pod uwagę wszystkie istotne elementy, które mają wpływ na efekt końcowy. Logotyp, wizytówka, folder czy strona internetowa muszą odzwierciedlać charakter i filozofię działania firmy oraz właściwie prezentować ofertę. Dlatego ogromną wagę przywiązuję do kreacji wizerunku – przemyślanej spójności elementów tworzących tożsamość wizualną. Obszar mojego działania w tym zakresie jest praktycznie nieograniczony – projektuję i wykonuję wszystko, czego potrzebują moi zleceniodawcy.

Dbam o to, by agencja reklamowa promotor była nie tylko solidnym wykonawcą, ale także profesjonalnym partnerem – doradcą, który potrafi przedstawić wiele korzystnych rozwiązań. W mojej ofercie znajduje się szeroka gama produktów poligraficznych, druków wielkoformatowych wykorzystywanych w reklamie zewnętrznej i systemów wystawienniczych. Dbam o rozwój mojej oferty, bo dbam o moich klientów. Jako jedna z pierwszych agencji reklamowych w Wałbrzychu, wprowadziłam do oferty tablice i szyldy reklamowe wykonywane w technologii druku płaskiego UV. Druk wielkoformatowy na różnego typu podłożach – banerach, siatkach mesch czy foliach wykonuję z zastosowaniem zarówno tradycyjnego druku solventowego, jak i najwyższej jakości lateksu. Zawsze staram się zapewnić produkt na miarę potrzeb, w maksymalnie krótkim czasie i w dobrej cenie!

promotor – agencja reklamowa w Wałbrzychu działająca na terenie całej Polski!

Ktoś może pomyśli „agencja reklamowa w Wałbrzychu to nie dla mnie – moja siedziba jest o wiele dalej”. Zapewniam, współpraca ze mną możliwa jest wszędzie i zawsze. Świadczą o tym moje referencje. Potrafię skutecznie działać zarówno w kontaktach bezpośrednich, jak i całkowicie online. Uważnie słucham i analizuję potrzeby. Dobieram odpowiednie środki i narzędzia, by jak najlepiej je zaspokoić. Wiem, jak ważna jest szybkość działania, dlatego moi klienci nie muszą długo czekać na realizację zlecenia. Nie robię problemów z powodu kolejnych poprawek, zawsze mam czas, dobry humor i fantastyczną ekipę profesjonalnych drukarzy i montażystów!

wiedza, doświadczenie i profesjonalizm w działaniu

Doświadczona agencja reklamowa (a taką jestem) wie, że komunikacja reklamowa firmy powinna odbywać się na wielu różnych poziomach. O każdy z nich trzeba dbać inaczej. Reklama zewnętrzna musi być nie tylko efektowna, ale i efektywna. Odpowiedniej wielkości szyld, właściwa ilość tekstu na banerze, odpowiednia kolorystyka reklam na samochodach. Reklama prasowa czy internetowa musi nie tylko przyciągnąć oko, ale również dostarczyć pożądanych przez odbiorcę treści i pozostać w jego pamięci. Ponadto, ważne jest zachowanie odpowiednich norm i standardów technicznych. To wszystko jest zawsze pod ścisłym nadzorem. Nawet jeśli improwizuję w fazie pomysłów i projektowania, to realizacja zawsze ma solidne fundamenty. Dbam o elastyczność oferty, ale również o rzetelne wykonanie i najwyższą jakość usług. We współpracy z promotorem nie ma mowy o przypadkowości.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i do współpracy!