portfolio

Portfolio realizacji reklamowych prezentuje wybrane ze zbioru mojej pracy projekty. Dział ten oczywiście na bieżąco aktualizuję i rozszerzam o nowe przykłady zrealizowanych reklam.

W myśl słów Tadeusza Kantora “rytm twórczości jest nieprzerwany. Wymaga totalnego, bez reszty permanentnego zaangażowania myśli, woli i wyobraźni”.
Wymaga to więc odkrywania impulsów do poszukiwania nowych rozwiązań, odpowiedzi na pojawiające się wciąż pytania i potrzeby. Zaskakująco trafnie ujęła to Wisława Szymborska – “nat­chnienie, czym­kolwiek ono jest, rodzi się z be­zus­tanne­go nie wiem”.

Zapraszam do obejrzenia portfolio realizacji reklamowych, które podzieliłam odpowiednio na kilka tematów. Taki układ znacząco ułatwia poznanie tematyki moich działań.

portfolio realizacji reklamowych – projektowanie

Pierwszy – logo – zawiera przykładowe projekty logo, logotypów, sygnetów, piktogramów i infografiki. Niewątpliwie istotne z punktu widzenia firmy są także zasady tworzenia tych znaków, dlatego o tym również tu wspominam.
Następnie – kreacja wizerunku to przykłady kompleksowych realizacji projektowych w zakresie tworzenia jednorodnego wizerunku firmy. Kolejne prezentacje firmowe ukazują spójność pomiędzy różnego typu materiałami reklamowymi i informacyjnymi. Logo, materiały poligraficzne, strony internetowe i elementy reklamy zewnętrznej to tylko niektóre z prezentowanych elementów.

realizacje drukarskie – poligrafia i wielki format

Podczas, gdy dwie pierwsze zakładki prezentowały głównie realizacje projektowe, kolejne łączą tę sferę z działaniami wykonawczymi.
W zakładce poligrafia prezentuję realizacje w zakresie różnego typu wydawnictw poligraficznych. Są tu projekty m.in. wizytówek, ulotek, folderów, teczek i etykiet. Dodatkowo zamieściłam realizacje kalendarzy reklamowych i produktów nietypowych. Jakich? Proszę sprawdzić!
Do wielkiego formatu zaliczyłam różnego typu elementy reklamy zewnętrznej. Prezentuję tu zarówno plakaty, banery czy siatki wielkoformatowe, jak i szyldy, tablice czy kasetony reklamowe. Warto dokładnie obejrzeć poszczególne galerie, bo chociaż prezentują produkty pod wspólnym hasłem, są mocno zróżnicowane. W przypadku banerów realizacje dotyczą nie tylko tradycyjnych tkanin laminowanych z drukiem solventowym, ale również odblaskowych z drukiem lateksowym.
W systemach prezentacji można obejrzeć realizacje nietypowych ścianek wystawienniczych, roll up’ów i stojaków banerowych. Ponadto zmaieśiłam tu elementy oznakowania wewnętrznego firm np. tabliczki przydrzwiowe czy plansze informacyjne.

projekty stron, reklam internetowych i koncepcji kreatywnych

Projekty stron i reklam internetowych znajdują się oczywiście w zakładce internet. Oczywiście, można te realizacje obejrzeć w całości w internecie. Pierwszy przykład tu, a dodatkowy tutaj.
W końcu koncepcje kreatywne – to dział, który poświęciłam projektom kampanii promocyjnych oraz nietypowym realizacjom w zakresie reklamy prasowej i wielkoformatowej. Jakim? Zapraszam do obejrzenia!