o mnie

Nazywam się Anna Karczmarz, a promotor – agencja reklamy w Wałbrzychu – to, oczywiście, moje własne “dziecko”.

kim jestem?

Zawodowo jestem grafikiem – freelancerem, pr-owcem, marketingowcem i copywriterem.
Z zamiłowania jestem oczywiście tym, kim jestem zawodowo, a ponadto m.in. fotoreporterem-amatorem i renowatorem mebli (własnych).
Prywatnie jestem zodiakalną wagą, poszukującą harmonii w sobie i otaczającym świecie. Pasjonują mnie książki, jazz i blues oraz wędrówki górskie.
Moimi mocnymi stronami są bez wątpienia kreatywność, lekkość pióra, rzetelność, punktualność i optymizm.
Słabe strony ma każdy. Ważne, by o nich wiedzieć i pracować nad nimi, pisać o nich przecież nie warto…  
Od 1996 r. zawodowo zajmuję się reklamą. Początkowo jako specjalista m.in. w branżach telekomunikacyjnej i turystycznej, później – kierownik marketingu w agencji reklamowej i drukarni wielkoformatowej. W 2002 r. narodził się pomysł stworzenia własnej firmy reklamowej. To nie prima aprilis – 1 kwietnia powstał promotor – nowa agencja reklamy w Wałbrzychu.

co oferuje agencja reklamy w Wałbrzychu?

Ogólnie rzecz biorąc – kompleksową obsługę reklamową firm. Moją ofertę tworzy szereg działań mających na celu jak najlepsze zaspokojenie potrzeb w zakresie komunikacji reklamowej. Zajmuję się m.in. tworzeniem kreacji wizerunkowych. Projektuję elementy CI – logo, hasła i teksty reklamowe czy systemy identyfikacji wizualnej. Tworzę materiały poligraficzne, elementy reklamy zewnętrznej i medialnej, projektuję strony internetowe.
W mojej ofercie jest również druk offsetowy i cyfrowy w każdym formacie oraz nakładzie. Przedmiotem zamówienia mogą więc być nie tylko wizytówki, ulotki czy foldery, ale również, szyldy, banery i siatki wielkoformatowe.

Wykonuję ponadto różnego typu systemy prezentacyjne – ścianki, trybunki, stojaki banerowe, stoiska degustacyjne czy roll up’y.
Podejmuję się również opracowania i realizacji kompleksowych kampanii promocyjnych marki i produktu. Opracowuję m.in. strategie komunikacji, mediaplany, koncepcje kreatywne layuot-ów graficznych, kampanie pr i event marketingu.

dlaczego warto ze mną współpracować?

Po pierwsze, ze względu na twórcze podejście do każdego tematu. Granice mojej wyobraźni ewaluują wraz z potrzebami klienta 🙂 Po drugie – nie trwonię czasu ani pieniędzy moich klientów. Moimi dewizami są terminowość, rzetelność i elastyczność działania. Koncepcje rozwiązań dopasowuję zawsze do potrzeb, celów, preferencji i budżetów. Racjonalizuję koszty planowanego przedsięwzięcia poprzez dobór adekwatnych środków i narzędzi ich wykonania np. odpowiedni papier, technikę druku, łączenie powielających się elementów produkcji. Moje wyceny oparte na realiach (nakład pracy, koszty materiałowe), a nie trendach rynkowych. Ponadto, nie marudzę, nie robię problemów z powodu dodatkowych korekt, zawsze mam dobry humor i czas dla moich klientów! 🙂

zapraszam do zapoznania się z przykładami mojej pracy i do kontaktu